Wznosimy kontrolę nad piłką na inny poziom

Zawodnicy

Postaw na profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem i sukcesami.
Adrian Franc
Vice Mistrz Świata Show 2014
W piłkę nożną grywał od zawsze, a droga w poszukiwaniu ekspersji własnej osoby i dusza artystyczna doprowadziła do freestyle football’u. Magister Wychowania Fizycznego, instruktor piłki nożnej, chce rozwijać freestyle w Polsce, zarażać swoją pasją innych!
Maël Kevin Fortin
Mistrz Polski Street Soccer 2011
Podróżnik uzależniony od aktywnego trybu życia oraz sztuk miejskich.         Mistrz Polski z 2011 roku w piłce ulicznej oraz sędzia zawodów rangi ogólnoświatowej. W przyszłości chce wyposażyć polskie miasta w boiska do gry w Panna 1vs1.
Mateusz Odrzygóźdź
Mistrz Vodafone Europe 2014
Ambasador freestyle football na afrykańskiej wyspie Mauritius, gdzie przez cały miesiąc promował Freestyle oraz Street Soccer. Uznawany za jednego z najbardziej stylowych freestylerów na świecie. W przyszłości chce stworzyć ligę piłki ulicznej 1vs1 oraz 3vs3.
Dawid Ziomek
Mistrz Prague Jam 2014
Jeden z najbardziej oryginalnych freestylerów na świecie, czternaście razy stawał na podium w swojej karierze. Jego występy urozmaicone są o elementy tańca break dance.                   W przyszłości planuje promować freestyle football na całym świecie.
Bartłomiej Rak
Vice Mistrz Polski 2010
Od początku swojej kariery brał udział w mistrzostwach krajowych oraz międzynarodowych, a jego największym sukcesem jest zdobycie tytułu Vice Mistrza Polski w 2010 roku. Za cel postawił sobie zdobycie tytułu mistrza świata.
Kalina Matysiak
Mistrzyni Świata Kobiet 2016
Jako jedyna dziewczyna w grupie nie poddaje się stereotypom i udowadnia, że freestyle jest też dla kobiet. Jej największym osiągnięciem jest 1 miejsce podczas Mistrzostw Świata Freestyle Football Kobiet w 2016 roku w Libercu. Na codzien aktywnie promuje damską scenę freestyle.

Zobacz nas w akcji!

R-Style Promo Video

Usługi

pokazy

Esencja freestylowej energii budząca zachwyt i niedowierzanie. Artystyczne show z wykorzystaniem elementów akrobatyki pod specjalnie przygotowane utwory muzyczne.

warsztaty

Freestyle w pigułce. Naucz się niesamowitych sztuczek i zwodów razem z grupą R-Style. Profesjonalny trening, dzięki któremu w krótkim czasie nauczysz się efektownych trików Freestyle Football.

#PlayPAnna

Podejmij wyzwanie z ekspertami gry „1vs1” w piłce ulicznej! Spektakularne pojedynki z wykorzystaniem imponujących zwodów piłkarskich najlepszych graczy. Czy sprawdzisz się jako gracz „Fifa Street” na żywo?

Lokowanie produktu

Promocja Twojej marki podczas występów, zawodów oraz innych wydarzeń za pomocą grupy R-Style. Dodatkowo wesprzemy te działania realną aktywnością w internecie oraz mediach społecznościowych.

Portfolio

Oferujemy całodniową aranżację eventu urozmaicając go o pokazy, warsztaty, konkursy, prowadzenie imprezy, a także tworzenie relacji foto i video.

BMW EU Passion Poland 2016 – Warszawa

BMW EU Passion Poland 2016 – Warszawa

Supa Strikas – Izrael (Netanya)

Supa Strikas – Izrael (Netanya)

Piłkarskie Ferie

Piłkarskie Ferie

Huawei - Berlin

Huawei - Berlin

Nike Football X

Nike Football X

EURO 2012

EURO 2012

Mauritius World Foot Freestyle Fiesta

Mauritius World Foot Freestyle Fiesta

Emir Cup Qatar 2014

Emir Cup Qatar 2014

PZPN Grassroots Day

PZPN Grassroots Day

Gillette Fusion

Gillette Fusion

FIFA 2014 XBOX - Lyon

FIFA 2014 XBOX - Lyon

Red Bull Tour Bus

Red Bull Tour Bus

Head&Shoulders Freestyle Cup

Head&Shoulders Freestyle Cup

Lech Cup

Lech Cup

Rekomendacje